Shtepia me 200m2 ne Gjilan (Kodi 106)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet Shtepia 2katshe ne Gjilan dhe ka 2.5 ari,kati i pari posedon 1.sallon 2.dhoma 1.kuzhin dhe 1.banjo dhe 1.shpazj, ndersa kati i dyt ka 1.sallon, 2.dhoma 1.banjo dhe i ka dy terras, ka bunar,shtepia esht ndertu ne 2010, Qmim sipas marrveshje, Jeti Shpk. mund te na kontaktonin ne keta nr;; 049217979.....049594343(viber) ose ne email jeti-shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim