Shtepia me qmim shume te lire Kodi 102

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR   78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne Shitje gjendet ne Gjilan,esht 130 m2 ka3 ari, shtepia esht dy kat ,kati i par ka nje podrum,nje sallon dhe dy banjo,dhe nje terras,ndersa ne katin e dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe nje terras, shtepia esht ne gjendje te mir per banim dhe esht e mobiluar,po ashtu ka ujesjells bunar interent,shtepia i ploteson te gjitha kushtet qe i nevojiten nje shtepie
per me shum informata na kontaktoni ne keta nr;
049217979
049594343

ose ne ne email add
jeti-shpk@hotmail,com

ju mirpresim;Agjensioni Jeti Shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim