Shtepia ne Gjilan (Kodi 103)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Sot 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne Gjilan,esht 80m2,ka nje sallon,dy dhoma gjumi,nje kuzhin,nje banjo, nje garazhd,nje Terras,shtepia esht ndertuar 2002,dhe esht ne renovim e siper,ka infrastruktur te plot,shtepia ka internet kanalizim dhe ujesjells.
Na kontaktoni ne keta nr tel:
+38649217979
+37745965858(viber)
+38649594343(viber)
ose ne emali add jeti-shpk@hotmail.com
Ju mirpresim ne Agjensioni JETI SHPK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim