Shtepia ne Gjilan (Kodi 104)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne Gjilan,shtepia esht me dy hymje,ne katin perdhes esht podrum ku esht i rregullum ka po ashtu nje banjo,ndersa ne katin e par gjenden nje sallon,nje kuzhin dhe nje banjo dhe nje terras ndersa ne katin e dyt gjenden tri dhoma gjumi.dhe nje banjo,po ashtu mbi katin dyt e gjith hapsira esht terras,po ashtu ka edhe nje garazhd. edhe hyra tjeter e shtepis esht po ne ket plaan ka podrum ka nje sallon,tri dhoma gjumi,tri banjo dy terras dhe nje garazhd,shtepia esht afer qyteti esht nje shtepi moderne ku i plocon gjitha kushtet per nje banim dhe per nje jet sa me te mir,
Na kontakton ne keta nr;
+38649217979

+38649594343(viber)
ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
ju mirpresim Agjensioni JETI SHPK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim