Shtepia ne Gjilan Kodi 110

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Sot 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan,afer lagjes luli 93-,esht nje shtepi moderne, dhe e banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje, Shtepia esht 3 kat,ne katin -perdhes- esht nje podrum i cili esht i rregullum dhe mund te shfrytzohet edhe si dhom dite, po ashtu esht edhe nje banjo,ndersa ne katin e-par-,gjenden nje sallon nje kuzhin,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras.dhe ne katin e- dyt- jan kater dhoma gjumi,nje banjo dhe nje terras.Shtepi esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells dhe po ashtu ka edhe bunar,infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket shtepi nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj shtepije.
Na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979

+38649594343(viber)
ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim..Agjensioni JETI SHPK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim