Shtepia ne Shitje (Kodi 235)

Shitet nga: jeti Sot 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan, afre Kosova Petroll ,eshte shtepi banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje, Shtepia esht 1kat ,nje sallon nje kuzhin, 2 dhoma gjumi, nje banjo,nje shpajz dhe nje terras.Shtepi esht e pajisur me internet ujesjells dhe po ashtu ka edhe bunar,infrastruktura.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim