Shtepia ne Shitje (Kodi 270)

Shitet nga: jeti Sot 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan, afre Resturan Dajti ,esht nje shtepi moderne, shtepija I ka 6 ari me gjithe shpie dhe e banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje.
Shtepia esht 2 kat,ne katin –pare gjenden nje sallon nje kuzhin, nje dhoma gjumi, nje banjo,nje shpajz. Ne katin e- dyt- 4 dhoma gjumi ,1banjo, 2 terrase.
Shtepi esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket shtepi nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj shtepije.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim