Shtepia ne Shitje (Kodi 276)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 172 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan, afre Resturant Planeti ,esht nje shtepi moderne, shtepija I ka 3 ari me gjithe shpie dhe e banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje.
Shtepia esht 2 kat,ne katin –pare gjenden nje sallon me kuzhin, nje banjo,nje shpajz. Ne katin e- dyt- 3 dhoma gjumi ,1banjo, 2 terrase.
Shtepi esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket shtepi nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj shtepije.
Kjo lagje I ka 52 shpija
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim