Shtepia ne shitje (Kodi 111)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: rr Agim Ramadani
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan, rr. Agim Ramadani nr 18-,esht nje shtepi moderne, dhe e banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje, Shtepia esht 3 kat,ne katin –pare gjenden nje sallon nje kuzhin, nje dhoma gjumi, nje banjo,nje shpajz dhe nje terras, ne katin e- dyt- 3 dhoma gjumi 1 kuzhine 1banjo 1 terrase .Kati e tret 4 dhoma gjumi 1 banjo .Shtepi esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells dhe po ashtu ka edhe bunar,infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket shtepi nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj shtepije.
Na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858
ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim..Agjensioni JETI SHPK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim