Shtepia ne shitje (Kodi 283)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 657 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet afre Qendra Tregtare , esht me dy hymje, me siperfaqe prej 657.6 m2,dhe 5 ari ,te dy hymjet e kan planin e njet te rregullum mbrenda.esht ne gjendje te banushme,esht vertet nje shtepi moderne dhe e ndertuar ka pamje fantastike,shtepija posedon infrastruktur te plot,gjendet ne nje lagje shum te qet per banim, me komoditet ka nje kopsht te bukur dhe relaksus nje vend ideal per te jetuar nje jet te qet. Renditja:
Ne Katin Perdhes shtepia ka koridor,1 Sallone me kuxhini, 1, Dhome Gjumi ,banjo.
Ne katin e Par,shtepia ka: 2 dhom gjumi ,
Ne katin e Dyt,shtepia ka:Sallone.
Hymja tjeter i ka keto dimenzjone esht po ne te njetin plan. shtepia eshte pajisur me nxemje me internet dhe ujesjells
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim