Truall dhe Shtepi(Kodi 221)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet Truall dhe Shtepi te fermat (Zabel) me 4.50 ari
Qmim te volitshem
per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+37745965858(viber)
+38649594343(viber)
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim