URGJENT SHITEN PLLACET ME ÇMIM TE VOLITSHEM

Shitet nga: Naimi 03 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshati Pasjak i ri
Sipërfaqe: 8 6.25 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
SHITEN DY PLLACE 8 ARI DHE 6.25 PLLACET KAN INFRASTRUKTUR PERCJELLSE. RRYM, UJ, KANALIZIM

pozit e mir per Nderitim Banim Familjar

Pllacet gjinden ne fshatin Pasjak ne Kilometrin e 4 te Magjistrales Gjilan-Prishtinë, njëra hyrje te Restorant VAXHENEDI si she tjetra neper PASJAK

Bejm Ndrrim edhe me VETURË

Përkthimi (Bartja ) behet menjëher

Çmimi me Marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim