1.7 ha Novoberde

Shitet nga: femi kryeziu 23 Tet 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Gjilan
Shitem 1.7 hektar (17.104 m2) ne Zebince, Novoberde.
Parcela eshte e gjitha ne nje vend, ka rruge dhe kufizohet me pronen shteterore.
Cmimi 1.4 euro per m2, 140 euro ari, komplet 24.000 euro, por i negociushem.
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim