10 ari-toke 25E m2-te fusha tifozat kuq e zi

Shitet nga: Fiki 11 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Adresa: Tifozat kuq e zi
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shiten 10 ari toke mbrapa fushes tifozat kuq e zi (2 min prej fushes se futbollit) Toka e ka dokumentacionin ne rregull. 25 Euro per meter katror. Ngjitun me arin toka tjeter kushton 70,80 Euro m2. Toka ndahet edhe sipas nevojes nga 2,3,5...ari.

NNe foto eshte toka.

Kemi edhe ne livoq-te zalli 100 ari dhe ne gavran 2 te FAMA....

Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim