23 ari perball Shilloves ne magjistrales Gjilan-..

Shitet nga: femi kryeziu 28 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten 23 ari perball Shilloves ne rrugen Gjilan-Bujanovc,150m prej magjistrales, ka rrugen e vet,
Parcela ka dimensione 25m X 95m.
Dokumentet ne rregull dhe cmimi 38 euro per m2.
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim