DY TROJE APO PARCELLA NGA 3 ARI

Shitet nga: parcella Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim dy troje apo parcella nga 3 ari trojet gjenden ne rugen gjilan ferizaj afer restaurant shaqa trojet jan me plan urbanistik dhe posedoj infrasruktur si rug rym ujsjells dhe kanalizim per meshum informata nakontaktoni nepermjet tel 045 635 365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim