DY TROJE APO PARCELLA nje 3 ARI dhe 6 ari

Shitet nga: parcella Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim dy troje apo parcella nje 3 ari dhe tjetra 6 ari trojet gjenden ne rugen gjilan ferizaj afer restaurant shaqa trojet jan me plan urbanistik dhe posedoj infrasruktur si rug rym ujsjells dhe kanalizim per meshum informata nakontaktoni nepermjet tel 045 635 365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim