DY TROJE PREJ 3 DHE 6 ari NE GJILAN 100 eu metra

Shitet nga: parcella Dje 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim dy troje njera prej tre ari dhe tjetra prej gjasht ari trojet gjenden ne rugen gjilan ferizaj afer restaurant shaqa trojet jan me plan urbanistik dhe posedoj infrasruktur si rug rym ujsjells dhe kanalizim per meshum informata nakontaktoni nepermjet tel 045 635-365 Qmimi 100 euro metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim