LINA- Shiten 7 hekt. tokë përballë Kamp.Bond St..

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten 7 hektarë tokë përballë Kampit Amerikan BondStill vetëm 150 m larg rrugës kryesore Ferizaj -Gjilan në krahun e majtë .Toka është pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Kjo tokë do të jet me një perspesktiv të favorshme pasi vetëm pak para sajë do të kaloj Autostrada Prishtinë-Shkupë.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA

tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim