Parcela, në magjistralen Gjilan-Ferizaj

Shitet nga: 26 Tet 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Parcela gjindet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, në kilometrin e 6.
Parcela është shumë e përshtatshme për të gjitha llojet e biznesit, si Restoran, Autoservis, Pllac për vetura, Pllac për material ndërtimor, Fabrikë, etj.
Parcela ka 38 ari e 70 metra.
Parcela posedon të gjithë dokumentacionin përkatës, dhe posa të bëhet pagesa i përkthehet blerësit në emrin e tij brenda ditës.
Parcela gjindet në një vend shumë me përspektivë dhe vazhdimisht është duke ju rritur vlera.
Afër ka restoran, autoservis, perball punëtorinë e gurëve të granitit si dhe shumë biznese tjera të cilat janë hapur dhe po hapen për çdo ditë.
Të gjitha këto mund ti shihni edhe në fotografitë e postuara.

Çmimi 35 € metri katror ose 3500 € ari.

tel: 044/991-336 ose viber +37744991336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim