Parcela Ne rrugen Gjilan -Ferizaj

Shitet nga: 30 Gsh 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Parcela Ne rrugen Gjilan -Ferizaj ndermjet Komunes Partesh Dhe Fshatit Budrik
Eshte Rreth rruges Kryesore
6 Ari rreth rruges eshte 14 metra Gjersi posedon dokumentat e rregullta perkthimi behet me 1 her.

Qmimi Arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim