Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Sipërfaqe: 4500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela 45 Ari.
Parcela gjendet në rrugën kryesore në Livoq të Epërm.
Parcela është me plan urbanistik dhe posedon infrastrukturë të plotë.
Nuk ka mundësin e ndarjes.
Çmimi i parcelës është 135.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim