Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Qer 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela me 76 Ari ku gjatësia e parceles në rrugën kryesore është rreth 40 m.
Në parcel janë të ndërtuara edhe dy shtëpi ku për momentin janë të pabanuara.
Parcela posedon infrastrukturë të plotë.
Ka mundësi të ndarjes dhe me mundësi kompenzimi me ndonjë Banesë.
Parcela gjendet 200m nga dalja e fshatit Perlepnicë.
Çmimi i parcelës është 76.000€ i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim