Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela me 6 Ari.
Sipërfaqja rreth rrugës është 19.90m.
Parcela posedon infrastrukturë të plotë dhe dokumentacion të rregullt.
Gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë”.
Çmimi i parcelës është 60.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim