Pllac ne GJILAN - te kodra e dëshmorve permbi t..

Shitet nga: 20 Mar 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet pllaci -2.12 ARI te kodra e deshmorve afer spitalit ..- Pllaci permban tgjith dokumentacionin me flet poseduse ..
pllaci posedon 2 rrug nga ana e eperme dhe nga ana e poshtme, ana e eperme esht e asfalltuar ndersa e poshtmja e shtruar ne kocka.. posedon ujin,.. kanalizim dhe rrym afer .. Per infromata me te hollsishme Më kontaktoni ne numrin e telefonit : 044-178-515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim