Shitet ara ne Perlepnicë - Afer Vali-Ranch

Shitet nga: Agimi 18 Maj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet ara me sipërfaqe 35 Ari në fshatin Përlepnicë - Afer kompleksit Vali - Ranch. Ara eshte 15 metra rreth rruges Perlenice - Mahalla e Dakëve , eshte shum e përshtatëshme per Vikendica.
Ara gjindet ne emrin tim personal dhe bartja munde te behet mbrenda nje dite.

Tel: 044/ 234 235 & 049 62 69 59
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim