TROJE PËR BANIM NË GJILAN

Shitet nga: besnik Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim trojet per banim nga 333 metra, e me shum, me komplet infrastrukur ,trojet gjinden mbrapa qendrave tregtare ETC,VIVIA DHE INTEREX, me saktesisht mbrpa fabrikes se radiatorve në Gjilan,ju faleminderit per interesimin tuaj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim