TRUALL MADHESIA 22.19 ARI KUFC E EPERME''

Shitet nga: Alisahit Ajvazi 11 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Informatat miren vetem ne ket numer nuk ka e-mail vetem ne 044782711

ÇMIMI -sipas marrëveshjes

Njeherit ju njoftoj MEXH-anikt dhe kojshit por te mirseardhur jane edhe te tjeret te interesuar Trualli eshte ne shitje kush eshte i interesuar mund te kontaktoj ne numrin e cekur me lart 044782711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim