TRUALLI PREJ 4 ARI

Shitet nga: pllaci 18 Jan 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHES TRUALLIN PREJ 407
METRA , 5 METRA Rruge ,KA UJESJELLES ,KANALIZIM ,ETJ .PER ME SHUME SHIKO FOTOT DHE MUNDENI ME ARDHEN ME PA KUR TE DONI, ME DOKUMENTACION ESHTE 407M2 TE RREGULLTE(RRUGA NUK LLOGARITE GJYSMA).(eshte ne plan asfaltimi i rruges)mund te vendosni nje shtepi prej qefit te juaj, eshte vendi perfekte.viber +377 44 322 233.vj.trualli gjendet afer rruges se ..kumanoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim