Toka në rrugën e fundit në Gavran

Shitet nga: Emini 08 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.qarkore Gavran
Komuna: Gjilan
Me marrveshje. Shitet toka, rruga e fundit e gavranit në Gjilan e cila posedon 4.5 Ari gjithsejt, posedon dokumentacion të rregullt dhe e gatshme për bartje në qdo kohë, e përshtashme për banim, afarizëm dhe ndërtim. Qmimi i arsyeshëm. Toka ka dalje në rrug kryesore në Gavran.
na kontaktoni në numrat tonë: +37744132492(viber), +37744265200(viber+whatsupp), email: besi_005@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim