Toka per Villa

Shitet nga: Fitim Dje 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 60000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Vend shum atraktiv.
Shitet toka prej 70Ari.Toka gjindet ne rrugen stanishor-strazhe 4km larg qytetit te Gjilanit. Toka posedon te gjith dokumentacionin dhe bartja behet menjeher.Per me shume info kontaktoni 044751170 dhe Viber i njejti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim