Toka te pishat e liqenit te livoqit

Shitet nga: jakup 08 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Sipërfaqe: 8400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
shes token 84 ar e pershtatshme per te gjitha veprimtarit
shitet komplet dhe ne parcella
qmimi komplet 1350 ari. ndersa ne parcella 1500
jumirpresim
045681605
049403951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim