Toke ne Gjilan

Shitet nga: liman 25 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: kufce e eperme
Sipërfaqe: 1749 m2
Komuna: Gjilan
shitet ara me qmim te volitshem afer ka ujesjellesin rymen dhe eshte me rruge qmimi eshte 10 euro per meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim