Toke prej 10 ari ne Gjilan perball agmija center

Shitet nga: artan Dje 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shiten 10 ari tok mbrapa fsk apoish kampit montith per ballqendres tregtare agmija me leje ndertimi per objekte te larta rruget po sa te kan filluar te shtrohen me dokumenta te rregullta mund te ndrrohen dhe ndonje banes apo vetur.......................

jan 57 ari te cilat mund te ipen dhe per ndertim te banesave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim