Trojet

Shitet nga: Besnik 29 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 8400 m2
Komuna: Gjilan
Toke prej 40-84 ari ne Zabel te bagremat , cmimi 9 Euro per meter , Toka eshte ne pronesi te Serbit dhe eshte me dokumenta te rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim