Truall ne lagjen Qenar-Qeshme ARBERIA GJILAN

Shitet nga: gzim 06 Nën 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 11Ari truall ne gjilan lagjen QenarQeshme
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shes trullin "token" ne gjilan ne lagjen Qenar-Qeshme Arberia afer Xhamis re ,ngjitur me Parkun e ri
Toka osht e gatshme per ndertim shtepije dhe me leje ndertim
Emer timin dhe
me Dokumentacion ne Rregull mund tju behet kontrata mbrenda 24h
rrugt e asfaltuara.uj-sjells.rrym.internet .kanalizim etj.
Mund te koncetrohuni PakaShum ne foto
gjithashtu mund t me kontaktoni per gjdo send rreth tokes ...
VEND Shum i Banushem dhe i Qet
kontakt 044 466-563 mund tju perxhigjem dhe ne viber per gjdo inf...
Ndrrim i mundshem mee Lokal
flm per mirkuptim
Gzim-Misimi -MIKSI-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim