Truall te pazari i kerrev

Shitet nga: Agim 13 Maj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Trualli gjendet te auto-tregu (pazari i kerrev).
Dokumentacioni i rregullt.
Me siperfaqe 11.80ari , me mundesi ndarje 3.30 ari dhe 8.50ari.
Kontakto edhe ne viber: +37744211890.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim