Trualli ne shitje ne Zabel. 9 Ari

Shitet nga: vali Sot 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet Trualli prej 9 ari ne Zabel. Ka dalje ne 2 rruge, ne rrugen per Zabel dhe ne rrugen per Malisheve, shume afer rrugeve kryesore.

Trualli posedon te gjithe infrastrukturen e duhur, vend shume i pershtatshem per ndertim shtepie.

Nr per kontakt : 044 288 157 (viber +37744288157)

045 543 354 ( viber +37745 543 354 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim