Trualli ne shitje

Shitet nga: Aliriza 26 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Truall
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
SHITET

Kjo parcel eshte e pershtatshme per vikendic dhe shtepi ështe e rrethuar me mal afer ajr te

paster ka afer rrymen, uj, rrugen .

Parcela gjindet ne malishev te eper ne largsi prej 4 km.prej gjilanit .

Për informata mund te lajmroheni ne tel ; 044 855 884
ose ne viber +377 44 855 884
Qmimi është shum i volitshëm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim