URGJENT Toka ne bregdet ( ne Qerret te Kavajes)

Shitet nga: Raif 13 Jan 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet toka prej 800m (8 ari) ne Qerret te Kavajes 200m larg detit shum e pershtateshe per ndertim... Qmimi sipas marrveshjes. Shumë i volitshëm. Bëjm ndrrim me banes, truall etj. ne Gjilan

Per me shum info mund te thirrni ne kete numer +41 76 303 58 50 ose (pergjigjemi edhe ne viber). Dhe 044690409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim