shitet toka

Shitet nga: Besnik 29 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
shitet toka mes Restaurant Pojata dhe tregut te Veturave nga 3 ari e me shume, posedojne komplet infrasrukturen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim