11ari toke ne Gjilan (Kodi 114)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Dje 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Sipërfaqe: 1100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Agjensioni ''Jeti'' sh.p.k ka ne shitje urgjentisht token e cila gjendet ne Livoq te ulet , ku ka 11ari dhe gjendet vetem 50m larg shkolles.
Qmimi eshte 7000 euro per 1 ari
Per ma shum mund te na informoni ne keta nr: +38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email jeti-shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim