12 ari tok te udhkryq rr qarkore te gllama

Shitet nga: artan 05 Dhj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr qaarkore afer gllames
Komuna: Gjilan
shitet toka afer gllames rr qarkore me siperfaqe prej 12 ari me leje ndertimi perkatsisht te udhkryqi i gllames
saksisht mes autopjes rexha dhe gllames
qmimi 120 euro per meter katror

ne kembim mund temar ndonje vetur apo banes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim