Shitet trualli ne Gjilan (Kodi:191)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin ne Gjilan. Trualli ka 9 ari dhe gjendet ne rruge qarkore, qe shihet si favor per qdo aktivitet qe do ta shfrytezoni kete truall.
Dokumentacioni i gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim