Shitet trualli ne Gjilan (Kodi:193)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin ne Gjilan. Trualli ka 4.5 ari dhe gjendet ne rruge qarkore, qe shihet si favor per qdo aktivitet qe do ta shfrytezoni kete truall.
Dokumentacioni i gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim