Toka në rrugën Qarkore-Gavran

Shitet nga: Emini 03 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.qarkore Gavran
Komuna: Gjilan
Me marrveshje. Shitet toka, rr, qarkore-gavran në Gjilan e cila posedon 9 Ari gjithsejt, e ndarë në dy pjesë 4.5 ari në rrugën e gavranit dhe 4.5 ari në rrugën qarkore, posedon dokumentacion të rregullt dhe e gatshme për bartje në qdo kohë, e përshtashme për banim, afarizëm dhe ndërtim. Qmimi i arsyeshëm. Toka ka dalje në dy rrug kryesore, njërën anë del në rrugën e fundit gavran, dhe në anën tjeter del në rrugën qarkore.
na kontaktoni në numrat tonë: +37744132492(viber), +37744265200(viber+whatsupp), email: besi_005@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim