Toka prej 50 ari ne Gjilan (Kodi 108)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Trualli ne shitje gjenden ne mes gjilani dhe livoqit te ult,trualli esht 50 ari,mund te perdoret per ndertime te larta per buqesi, ose per ndonje ndertim te lagjes,infrastruktura esht e nivelit te lart,

Qmimi 2000euro ARI
Na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979

+38649594343
ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Agjensioni -JETI SHPK-ben blerjen,shitjen,dhe ndermjeson ne shitblerjen e patundshmeris,si psh Shtepive,Banesav,Lokaleve,tokave,Qerave etj Zyra per patundshmeri -JETI SHPK- ka nje koh te gjat se merret me ket veprimtari,i kem njerz profesional menaxhimin e shitblerjes se patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim