Toke ne Gjilan

Shitet nga: liman 06 Tet 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Adresa: kufce e eperme
Sipërfaqe: 1749 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
shitet ara me qmim te volitshem afer ka ujesjellesin rymen dhe eshte me rruge qmimi eshte 10 euro per meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim