Troje ne Gjilan (Kodi 265)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten kater trualla ne Pasjak ne Gjilani ,trualli i par eshte 8 ari,trualli i dyt esht 8 ari, trualli i tret eshte 17 ari,trualli i kater eshte 18 ari , kater pjese e truallit gjenden afer njeri tjetrit,vetem 20 metra larg nga rruga. Qmimi sipas marrveshjes.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim