Truall prej 700m2 ne Gjilan (Kodi 259)

Shitet nga: jeti Dje 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje Truallin gjendet ne Gjilan
Ka një sipërfaqe prej 7 ari. Ka uji,kanalizimin.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim